adidas Consortium x A Ma Maniére BYW LO Ash Pearl/ Deep Purple/ Night Red Pánske Ružová

207 

DO OBCHODU

Katalógové číslo: footshop-40525 Kategórie:

adidas Consortium x A Ma Maniére BYW LO Ash Pearl/ Deep Purple/ Night Red Pánske Ružová z populárnej edície športových a street topánok. Trendy značkové topánky adidas Consortium patrí medzi modely, ktoré nadchnú originálnym dizajnom a pohodlným nosením. Edícia a jednotlivé modely obuvi patrí medzi dopytované módne produkty, často s limitovanou ponukou. Ak máte o tenisky, letné či sneakers topánky záujem, zaradený e-shop ich má v ponuke za cenu 207.00 EUR. Módne, lifestylové pánske tenisky, letné a sneakers topánky zaraďujeme pre inšpirácii a porovnanie online. Bližšie informácie o kolekciách, zľavách, platbe a doprave, ako aj možnosti kúpiť tenisky, letné či sneakers topánky nájdete v uvedenom e-shopu.

adidas Consortium x A Ma Maniére BYW LO Ash Pearl/ Deep Purple/ Night Red len za 207 €. Značka: adidas Consortium, Farba: Ružová, Dostupné veľkosti: 42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,46,47 1/3

Streetové topánky kombinujú komfort pri nosení a uchvacujúca dizajn. Obľúbené sú predovšetkým sneakers topánky, ktoré vychádza aj v prémiových edíciách sa zberateľskou hodnotou. Cenovo dostupnejšie edície zahŕňajú okrem iného aj športové topánky (bežecká obuv), žabky alebo šľapky. Vybrať si možno jarné / letné topánky (plátené, látkové), ale aj jesenné / zimné topánky (kožené tenisky) s rôznorodým spracovaním (členkové topánky, nízke a vysoké tenisky). adidas Consortium x A Ma Maniére BYW LO Ash Pearl/ Deep Purple/ Night Red Pánske Ružová je jedným z takýchto modelov.

Porovnajte si aj ďalšie modely pánskych tenisiek a lacné pánske sneakers topánky.

Ďalšie pánske tenisky a topánky