adidas EQT Gazelle W Tech Mint/ Gold Metalic/ True Pink Dámske Zelená

106 

DO OBCHODU

Katalógové číslo: footshop-42781 Kategórie:

adidas EQT Gazelle W Tech Mint/ Gold Metalic/ True Pink Dámske Zelená z populárnej edície športových a street topánok. Trendy značkové topánky  adidas Originals patrí medzi modely, ktoré nadchnú originálnym dizajnom a pohodlným nosením. Edícia a jednotlivé modely obuvi patrí medzi dopytované módne produkty, často s limitovanou ponukou. Ak máte o tenisky, letné či sneakers topánky záujem, zaradený e-shop ich má v ponuke za cenu 78.00 EUR. Módne, lifestylové dámske tenisky, letné a sneakers topánky zaraďujeme pre inšpirácii a porovnanie online. Bližšie informácie o kolekciách, zľavách, platbe a doprave, ako aj možnosti kúpiť tenisky, letné či sneakers topánky nájdete v uvedenom e-shopu.

adidas EQT Gazelle W Tech Mint/ Gold Metalic/ True Pink len za 78 €. Značka: adidas Originals, Farba: Zelená, Dostupné veľkosti: 36 2/3,38,38 2/3,39 1/3,40 2/3

Sneakers topánky patrí medzi obľúbené streetové topánky kombinujúca uchvacujúca dizajn spolu s komfortom pri ich nosení, pričom prémiové edícia dosahujú až zberateľské hodnoty. Cenovo dostupnejšie edície zahŕňajú okrem iného aj športové topánky, žabky a papuče. Ak by ste si mysleli, že si ich možno obuť iba na jar alebo v lete, ste na omyle. Naraziť môžete na látkové a plátené topánky, ako aj na kožené tenisky, ktoré sú ideálne pre jesenné a zimné mesiace. Na výber sú aj varianty členkových topánok alebo nízkych a vysokých tenisiek. adidas EQT Gazelle W Tech Mint/ Gold Metalic/ True Pink Dámske Zelená je jedným z takýchto modelov.

Porovnajte si aj ďalšie modely dámskych tenisiek a lacné dámske sneakers topánky.

Ďalšie dámske tenisky a topánky