Converse Chuck 70 Archival Terry Black/ Vivid Sulfur/ Egret Pánske Čierna

95 

DO OBCHODU

Katalógové číslo: footshop-44724 Kategórie:

Converse Chuck 70 Archival Terry Black/ Vivid Sulfur/ Egret Pánske Čierna z populárnej edície športových a street topánok. Trendy značkové topánky Converse patrí medzi modely, ktoré nadchnú originálnym dizajnom a pohodlným nosením. Edícia a jednotlivé modely obuvi patrí medzi dopytované módne produkty, často s limitovanou ponukou. Ak máte o tenisky, letné či sneakers topánky záujem, zaradený e-shop ich má v ponuke za cenu 93.00 EUR. Módne, lifestylové pánske tenisky, letné a sneakers topánky zaraďujeme pre inšpirácii a porovnanie online. Bližšie informácie o kolekciách, zľavách, platbe a doprave, ako aj možnosti kúpiť tenisky, letné či sneakers topánky nájdete v uvedenom e-shopu.

Converse Chuck 70 Archival Terry Black/ Vivid Sulfur/ Egret len za 93 €. Značka: Converse, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 41.5,42,42.5,43,44,44.5,45

Streetové topánky kombinujú komfort pri nosení a uchvacujúca dizajn. Obľúbené sú predovšetkým sneakers topánky, ktoré vychádza aj v prémiových edíciách sa zberateľskou hodnotou. Cenovo dostupnejšie edície zahŕňajú okrem iného aj športové topánky (bežecká obuv), žabky alebo šľapky. Vybrať si možno jarné / letné topánky (plátené, látkové), ale aj jesenné / zimné topánky (kožené tenisky) s rôznorodým spracovaním (členkové topánky, nízke a vysoké tenisky). Converse Chuck 70 Archival Terry Black/ Vivid Sulfur/ Egret Pánske Čierna je jedným z takýchto modelov.

Porovnajte si aj ďalšie modely pánskych tenisiek a lacné pánske sneakers topánky.

Ďalšie pánske tenisky a topánky