Karhu Synchron Snow White/ Pureed Pumpkin Pánske Biela

125 

DO OBCHODU

Katalógové číslo: footshop-42198 Kategórie:

Karhu Synchron Snow White/ Pureed Pumpkin Pánske Biela z populárnej edície športových a street topánok. Trendy značkové topánky Karhu patrí medzi modely, ktoré nadchnú originálnym dizajnom a pohodlným nosením. Edícia a jednotlivé modely obuvi patrí medzi dopytované módne produkty, často s limitovanou ponukou. Ak máte o tenisky, letné či sneakers topánky záujem, zaradený e-shop ich má v ponuke za cenu 85.00 EUR. Módne, lifestylové pánske tenisky, letné a sneakers topánky zaraďujeme pre inšpirácii a porovnanie online. Bližšie informácie o kolekciách, zľavách, platbe a doprave, ako aj možnosti kúpiť tenisky, letné či sneakers topánky nájdete v uvedenom e-shopu.

Karhu Synchron Snow White/ Pureed Pumpkin len za 85 €. Značka: Karhu, Farba: Biela, Dostupné veľkosti: 37,38,39,41.5,42,42.5,43.5,44.5,46,46.5,47

Streetové topánky kombinujú komfort pri nosení a uchvacujúca dizajn. Obľúbené sú predovšetkým sneakers topánky, ktoré vychádza aj v prémiových edíciách sa zberateľskou hodnotou. Cenovo dostupnejšie edície zahŕňajú okrem iného aj športové topánky (bežecká obuv), žabky alebo šľapky. Vybrať si možno jarné / letné topánky (plátené, látkové), ale aj jesenné / zimné topánky (kožené tenisky) s rôznorodým spracovaním (členkové topánky, nízke a vysoké tenisky). Karhu Synchron Snow White/ Pureed Pumpkin Pánske Biela je jedným z takýchto modelov.

Porovnajte si aj ďalšie modely pánskych tenisiek a lacné pánske sneakers topánky.

Ďalšie pánske tenisky a topánky