Nike W Air Force 1 Sage Low LX Wheat/ Wheat-Metallic Gold-White Dámske Hnedá

110 

DO OBCHODU

Katalógové číslo: footshop-43804 Kategórie:

Nike W Air Force 1 Sage Low LX Wheat/ Wheat-Metallic Gold-White Dámske Hnedá z populárnej edície športových a street topánok. Trendy značkové topánky  Nike patrí medzi modely, ktoré nadchnú originálnym dizajnom a pohodlným nosením. Edícia a jednotlivé modely obuvi patrí medzi dopytované módne produkty, často s limitovanou ponukou. Ak máte o tenisky, letné či sneakers topánky záujem, zaradený e-shop ich má v ponuke za cenu 107.00 EUR. Módne, lifestylové dámske tenisky, letné a sneakers topánky zaraďujeme pre inšpirácii a porovnanie online. Bližšie informácie o kolekciách, zľavách, platbe a doprave, ako aj možnosti kúpiť tenisky, letné či sneakers topánky nájdete v uvedenom e-shopu.

Nike W Air Force 1 Sage Low LX Wheat/ Wheat-Metallic Gold-White len za 107 €. Značka: Nike, Farba: Hnedá, Dostupné veľkosti: 38,38.5,39,40,40.5,41

Sneakers topánky patrí medzi obľúbené streetové topánky kombinujúca uchvacujúca dizajn spolu s komfortom pri ich nosení, pričom prémiové edícia dosahujú až zberateľské hodnoty. Cenovo dostupnejšie edície zahŕňajú okrem iného aj športové topánky, žabky a papuče. Ak by ste si mysleli, že si ich možno obuť iba na jar alebo v lete, ste na omyle. Naraziť môžete na látkové a plátené topánky, ako aj na kožené tenisky, ktoré sú ideálne pre jesenné a zimné mesiace. Na výber sú aj varianty členkových topánok alebo nízkych a vysokých tenisiek. Nike W Air Force 1 Sage Low LX Wheat/ Wheat-Metallic Gold-White Dámske Hnedá je jedným z takýchto modelov.

Porovnajte si aj ďalšie modely dámskych tenisiek a lacné dámske sneakers topánky.

Ďalšie dámske tenisky a topánky