Puma Suede Notch Puma Black-Whisper White-Metallic Gold Pánske Čierna

84 

DO OBCHODU

Katalógové číslo: footshop-44650 Kategórie:

Puma Suede Notch Puma Black-Whisper White-Metallic Gold Pánske Čierna z populárnej edície športových a street topánok. Trendy značkové topánky Puma patrí medzi modely, ktoré nadchnú originálnym dizajnom a pohodlným nosením. Edícia a jednotlivé modely obuvi patrí medzi dopytované módne produkty, často s limitovanou ponukou. Ak máte o tenisky, letné či sneakers topánky záujem, zaradený e-shop ich má v ponuke za cenu 84.00 EUR. Módne, lifestylové pánske tenisky, letné a sneakers topánky zaraďujeme pre inšpirácii a porovnanie online. Bližšie informácie o kolekciách, zľavách, platbe a doprave, ako aj možnosti kúpiť tenisky, letné či sneakers topánky nájdete v uvedenom e-shopu.

Puma Suede Notch Puma Black-Whisper White-Metallic Gold len za 84 €. Značka: Puma, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 40.5,42.5,43,44,44.5,47

Streetové topánky kombinujú komfort pri nosení a uchvacujúca dizajn. Obľúbené sú predovšetkým sneakers topánky, ktoré vychádza aj v prémiových edíciách sa zberateľskou hodnotou. Cenovo dostupnejšie edície zahŕňajú okrem iného aj športové topánky (bežecká obuv), žabky alebo šľapky. Vybrať si možno jarné / letné topánky (plátené, látkové), ale aj jesenné / zimné topánky (kožené tenisky) s rôznorodým spracovaním (členkové topánky, nízke a vysoké tenisky). Puma Suede Notch Puma Black-Whisper White-Metallic Gold Pánske Čierna je jedným z takýchto modelov.

Porovnajte si aj ďalšie modely pánskych tenisiek a lacné pánske sneakers topánky.

Ďalšie pánske tenisky a topánky